Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Cetinje. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Cetinje, kde najdeme města Njeguši, Rijeka Crnojevića, Obzovica, Babalonija a Bratešići.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Casa Calda Apartment 

Foto: Casa Calda Apartment
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Set 21 km from Lovcen National Park, Casa Calda Apartment offers accommodation with a terrace and free WiFi.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby20 - 20 EUR za noc
Apartmá s 1 ložnicí
osoby25 - 25 EUR za noc

2. B&B Ljepurice 

Foto: B&B Ljepurice
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
63 %

Providing mountain views, B&B Ljepurice in Cetinje features accommodation, barbecue facilities, a garden and a terrace. Complimentary WiFi is available.

Hotely v okolí Cetinje

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Cetinje jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Cetinje. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Cetinje.


3. Aquarius Lux Accommodation 

Lokalita: Budva
Vzdálenost: 3.3 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
100 %

Aquarius Lux Accommodation features accommodation with a bar and free WiFi, and is set in Budva. All units include a private bathroom and have air conditioning, a flat-screen TV and a fridge. A balcony with mountain views is offered in all units.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: